Informacje o Szkole Języków Europejskich Universus w Gdańsku

drzwi

Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS to renomowana placówka edukacyjna, która od 2003 roku dostarcza wysokiej jakości nauki języków obcych. Nasza szkoła została założona przez doświadczonych specjalistów z branży nauczania języków, a wspólnie z profesjonalnym zespołem lektorskim stanowią największy atut naszej sieci.

Nasza placówka znajduje się w samym sercu Gdańska, tuż obok Złotej Bramy, przy ul. Podgarbary 10. W pobliżu znajdują się liczne przystanku autobusowe, tramwajowe, jak i stacja SKM Gdańsk Śródmieście, dzięki czemu w dogodny sposób dojedziesz do nas z każdego miejsca w Trójmieście.

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła jako jedna z nielicznych szkół językowych w Trójmieście jest zarejestrowana w Urzędzie Miasta Gdańska, jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego (zaświadczenie numer 32/2005), w związku z czym jest objęta nadzorem pedagogicznym Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz jest zarejestrowana w bazie instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.22/00027/2004.

Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson od 2015 roku. Certyfikaty International Certificate (PTE General) uznawane są na całym świecie przez uczelnie wyższe, pracodawców, a także krajowe władze oświatowe wielu państw jako potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego.

Z chęcią nauczymy Cię porozumiewać się w języku angielskim, ukraińskim, włoskim, francuskim, arabskim, koreański, rosyjskim, niemieckim. Kurs dostosujemy do Ciebie. Interesuje Cię nauka innych języków? Napisz do nas!

Dołącz do naszej społeczności uczących się i odkryj świat języków obcych w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze Szkoły Języków Europejskich UNIVERSUS.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej szkoły językowej

Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wieloma unikalnymi cechami, które sprawiają, że warto wybrać właśnie naszą szkołę. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

• Indywidualne podejście do ucznia – zależy nam na tym, aby każdy uczeń mógł rozwijać się zgodnie ze swoimi potrzebami i tempem.
  • Innowacyjne metody nauczania – stawiamy na nowoczesne metody nauczania, które sprawiają, że nauka języków obcych staje się przyjemnością.
  • Bogata oferta kursów – niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy zaawansowanym uczniem, znajdziesz u nas odpowiedni kurs.
  • Kursy online – wychodząc naprzeciw współczesnym trendom, oferujemy również kursy online. Dzięki nim możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie.
  • Doświadczeni nauczyciele z pasją – nasz zespół pedagogiczny składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy nie tylko mają bogatą wiedzę merytoryczną, ale także pasję do nauczania.

gwiazdka

osoba